ŠVP Hrachov 2011

Na konci března, přesněji 30.3.2011, vyrazily třídy 4.D a 5.C na školu v přírodě. Tentokrát se jelo do Hrachova u Kamýku nad Vltavou, opět s CK Star Line.
Cesta byla krátká a velmi rychle ubíhala. Na cestu nám svítilo sluníčko a vše nasvědčovalo tomu, že prožijeme krásný týden. Počasí nám skutečně po celou dobu přálo, jen s výjimkou pondělí, kdy byl na plánu celodenní výlet do elektrárny v Kamýku a výstup na Vrškamýk. Začalo pršet brzy po té, co jsme vyrazili. Prohlédli jsme si vodní elektrárnu a zbytek vzdali. Do tábora jsme dorazili promočení. Po krátkém odpočinku jsme se uchýlili do učeben a trochu se učili.
Po celou dobu pobytu nás provázela celopobytová hra „ Dobývání Eldoráda „ . Kromě jednotlivých etapovek jsme se mohli vydovádět v lanovém parku, na trampolíně, zahrát si minigolf, míčové hry nebo se proskotačit v lese. Večer byla 2x diskoška.
Týden uběhl jako voda a 6.4.2011 jsme opět usedali do autobusu, který nás vezl směr Praha. Domů jsme se vrátili spokojení, plni nových dojmů a zážitků.
I.Č. + L.V.