Klub mladého diváka

Žáci II. stupně /8. a 9. r./ mají možnost navštěvovat v rámci 2stupen/kmd 4 kvalitní představení ze všech oblastí profesionálního divadelního umění.
V minulém roce jsme zhlédli muzikál Dracula, operetu Čardášová princezna, činohru Drama v kostce a komedii Sugar aneb Někdo to rád horké.
V tomto školním roce jsme v prosinci navštívili v Divadle ABC divadelní adaptaci humoristické knihy Pan Kaplan má třídu rád.
V lednu jsme zhlédli v Divadle Hybernia muzikál Tři mušketýři.
V dubnu jsme navštívili malé divadélko Na Prádle, kde jsme si vyslechli emocionálně laděný příběh slepého chlapce ...I motýli jsou volní a v květnu jsme byli v HDK na muzikálu Carmen, v titulní roli s Lucií Bílou.
Všechna představení sklidila u žáků úspěch a žáci svým chováním vzorně reprezentovali naši školu.

Za 2stupen/kmd Lenka Kunzová