Metodik prevence

Školní metodik prevence – Mgr. Věra Marušková

Metodik primární prevence: Co jsou sociálně patologické jevy? (Nově „rizikové chování“)

Minimální preventivní program pro školní rok 2012/2013 je k nahlédnutí u:

Informace pro rodiče a informace pro žáky

Informace o akcích v letošním školním roce

Zdravá pětka na Barrandově aneb Dá se mlsat zdravě

Všichni rádi mlsáme, a kdo říká, že ne, nemluví až tak pravdu. Že se dá „mlsat“ i zdravě se přesvědčili žáci třetích a šestých tříd, kam zavítala se svým programem o zdravém stravování společnost AHOLD.
Podrobnosti - prezentace s fotografiemi

Projekt „Děti dětem“ – tentokrát předvánoční

Sešli jsme se při dnu otevřených dveří v úterý 11. prosince a čekali, co si pro nás (nebo na nás) naše paní učitelky nachystaly. A stálo to za to.
Nejdřív jsme dostali něco sladkého na zub, aby se nám lépe pracovalo. A pak už jsme se dozvěděli, co nás čeká. Měli jsme společně vytvořit vánoční stromeček. Ne nějaký „obyčejný.“ Nejdřív jsme si vytvořili šablonu, pak vystřihli čtyři stejné stromky, pomalovali je, polepili, všechny díly slepili k sobě a byl na světě krásný stromeček, přímo jako z pohádky. Jen doufáme, že se v novém roce opět sejdeme – takže i Vám všem přejeme samé radosti a žádné strasti v roce 2013.
Žáci 1. B a 7. C

Podrobnosti a fotografie z 2. setkání

Jak se žije neslyšícím?

České Centrum znakového jazyka PEVNOST přijelo v listopadu 2012 na Barrandov za žáky druhého stupně se zajímavými přednáškami na téma „Jak se žije mezi námi neslyšícím“.

Návštěva muslimského centra

Ve čtvrtek 6. prosince se žáci 8. A a 8. B vydali na Černý most. Asi tušíte, že nejeli jen tak na výlet. Jejich cesta měla daný cíl – návštěvu muslimského centra.

Příslušníci Městské policie hl. m. Prahy besedovali na Barrandově

První dva listopadové týdny navštívili naši školu policistky a policisté Městské policie hl. města Prahy se svými přednáškami, které se velmi často proměnily v besedy.

Asi budu hasičem

Dne 25. 9. 2012 školu navštívili členové Sboru dobrovolných hasičů z Prahy 16 – Lochkova. Na školním dopravním hřišti dětem přiblížili svou práci a předvedli techniku, která jim v jejich nelehké práci pomáhá. Akce se zúčastnili žákyně a žáci přípravných tříd a družin.
Podrobnosti a fotografie

Informace o akcích v loňském školním roce

Naplánované akce na školní rok 2011/2012 byly splněny.
Z uskutečněných akcí ve školním roce 2011/12:
Besedy s Městkou policií
Vzdělávací a kulturní centrum Židovského muzea Praha