CO NÁS LETOS ČEKÁ…

1. TŘÍDY - CO NÁS LETOS ČEKÁ

DUBEN

5. – 6. 4. ,,Andersenova noc „ mezinárodní akce na podporu čtenářství u dětí spojená se spaním ve škole třída 1. B
15. - 19. 4. Škola v přírodě třídy 1. A a 1. D
19. 4. – Dopravní hřiště (výuka na dopravním hřišti pod vedením příslušníka dopravní policie třída 1. B)
22. 4. - Pořad od Lesů hl. města Prahy:,,Hrajeme si na louce“ (výukový pořad v Prokopském údolí pro dvě třídy)
23. 4. - Pořad od Lesů hl. města Prahy:,,Hrajeme si na louce“ (výukový pořad v Prokopském údolí pro dvě třídy)
25. 4. – Dopravní hřiště (výuka na dopravním hřišti pod vedením příslušníka dopravní policie třídy 1. A a 1. C)

Projekt „Děti dětem“ – tentokrát předvánoční

Sešli jsme se při dnu otevřených dveří v úterý 11. prosince a čekali, co si pro nás (nebo na nás) naše paní učitelky nachystaly. A stálo to za to.
Nejdřív jsme dostali něco sladkého na zub, aby se nám lépe pracovalo. A pak už jsme se dozvěděli, co nás čeká. Měli jsme společně vytvořit vánoční stromeček. Ne nějaký „obyčejný.“ Nejdřív jsme si vytvořili šablonu, pak vystřihli čtyři stejné stromky, pomalovali je, polepili, všechny díly slepili k sobě a byl na světě krásný stromeček, přímo jako z pohádky. Jen doufáme, že se v novém roce opět sejdeme – takže i Vám všem přejeme samé radosti a žádné strasti v roce 2013.
Žáci 1. B a 7. C

Podrobnosti a fotografie z 2. setkání

Fotogalerie z našich akcí

Projekt ADVENT - fotoalbum