VÍTĚZOVÉ SOUTĚŽE

O NEJLEPŠÍHO SBĚRAČE LESNÍCH PLODŮ

V měsíci září se naše třída zapojila do soutěže o nejlepšího sběrače lesních plodů a suchého pečiva pro lesní zvěř úsilí bylo korunováno úspěchem. V celopražském kole se naše třída umístila na 1. místě. Celkem jsme nasbírali 556 kg lesních plodů a suchého pečiva. Naše škola se také může pochlubit, protože se umístila na krásném 2. místě mezi všemi pražskými školami. Děti měly z toho nesmírnou radost a cena pro vítěze? Po překrásném zvuku lesních rohů nám předali zástupci Lesů hl. města Prahy dárkový koš plný dobrot a certifikát opravňující zúčastnit se nočního programu v Zookoutku Malá Chuchle. Součástí programu je přespání v lese a jiné noční aktivity včetně krmení zvěře. Možná to budou ty naše kaštany nebo bukvice. Necháme se překvapit!
Mgr. Ingrid Šindléryová a žáci 3. B

Žáci 3.B si složili vlastní báseň:

Sbírali jsme sbírali,
a proto jsme vyhráli.