Uvažuj logicky

Tak jako každý rok i letos proběhala na naší škole 6. března 2012 soutěž matematických dovedností „UVAŽUJ LOGICKY“. Je to akce, která má na naší škole mnohaletou tradici a každý rok se jí účastní více a více žáků ze základních škol na Praze 5 a Praze 13. V letošním roce to byly konkrétně děti ze ZŠ Mládí, ZŠ Mohylová, ZŠ Radotín, ZŠ Lipence, ZŠ Zbraslav, ZŠ Podbělohorská, ZŠ Drtinova, ZŠ Slivenec, ZŠ Kořenského, ZŠ Fingerova, ZŠ V Remízku a samozřejmě jako domácí tým žáci ze ZŠ Chaplinovo náměstí. Soutěžilo se opět ve dvou kategoriích. V první z nich se utkalo o vítězství 39 žáků ze čtvrtých ročníků a v druhé kategorii to bylo 42 žáků z pátých ročníků. Na přiložených fotografiích je vidět, že všichni pracovali s velkým odhodláním a soustředěním. Vítězům a všem, kteří se účastnili, blahopřejeme a těšíme se na příští ročník.

Výsledková listina soutěže Uvažuj logicky